خدمات طراحی سایت

مشتریان ما شرکای تجاری ما هستند. سیاست ما در دریافت پروژه انجام کار با بالاترین کیفیت و جذب پروژه به واسطه معرفی توسط کارفرمایان گذشته ما می باشد. اگر برای اولین بار با گروه فریلنسری جیکسا آشنا شده اید برای آشنایی بیشتر، قبل از ثبت سفارش روند طراحی یک سایت در گروه فریلنسری جیکسا را با هم بررسی می کنیم. ما در آغاز یک همکاری طولانی هستیم، شش گام طلایی طراحی وب سایت را باهم بررسی می کنیم و البته می توانید با پر کردن فرم و ثبت درخواست مشاوره رایگان در مورد پروژه خود دریافت نمایید.
بخش مربوط به طراحی سایت در گروه جیکسا روند زیر برای هر پروژه به صورت استاندارد اجرا می شود بدیهی است در موارد خاص تغییراتی در این روند اعمال می شود. و مواردی به این بخش ها اضافه می گردد. شش گام طلایی که ما بعد از یازده سال تجریه در این حوزه به آن رسیدیم مواردی است که تک تک آنها را با هم بررسی میکینم.

گام اول: بررسی دقیق پروژه شما از نظر هدف، نیاز ها، منابع و به طور کلی درک این موضوع که شما به دنبال چه چیزی هستید و چه مقدار زمان و هزینه به آن اختصاص خواهید داد.

گام دوم: بعد از اینکه چارچوب پروژه شما مشخص شد، در مرحله دوم آنالیز و بررسی تخصصی در حوزه کاری شما آغاز میگردد. رقبای شما بررسی می شوند و قابلیت هایی که باید در سایت شما وجود داشته باشند اولویت بندی میشوند. در این مرحله بررسی می شود که برای حوزه فعالیت شما چه استاندار های طراحی در طول زمان ایجاد شده اند. این استاندارد ها در طراحی وب هیچ مرجعی ندارند و صرفا با بررسی حوزه های کاری نمایان می شوند.

گام سوم: بر اساس قابلیت های مورد نیاز شما که در گام قبلی مشخص شدند، یک روند دسترسی برای کاربر (user flow) برای رسیدن به هدف شما و افزایش نرخ تبدیل(cr) طراحی میگردد و چندین بار مورد ارزیابی و تست قرار می گیرد.

گام چهارم: طراحی wireframe و ایجاد prototype برای درک بهتر شما از وضعیت نهایی سایتتان قبل از کد نویسی. در طراحی وایر فریم که شامل چند بخش مجزا می باشد، در ابتدا design guide مخصوص شما طراحی می شود و در انتها نیز در اختیارتان قرار میگیرد و در صورتی که در ادامه نیاز به طراحی صفحات جدید داشته باشید، با استفاده از design guide یکپارچگی در طراحی صفحات شما حفظ می شود.

گام پنجم: در این گام با رعایت موارد امنیتی و توجه به سرعت لود و نیز توجه به بهینه سازی کد برای موتور های جستجو، رابط کاربری طراحی شده کد نویسی می شود. در قسمت back-end نیز با توجه به شرایط پروژه و بررسی هزینه های نگهداری در آینده تصمیم گیری میشود از چه سیستمی برای مدیریت محتوای سایت شما استفاده شود. بعد از اتمام برنامه نویسی و انجام تست های امنیتی و سرعت، پروژه به اتمام می رسد و تحویل شما میگردد.

گام ششم: بر اساس سیاست گروه جیکسا در جذب مشتری که به صورت معرفی از طریق مشتریان و کیفیت کارمان می باشد و نیز اینکه در ادامه مسیر همراه مشتریانمان هستیم. در گام ششم به صورت دوره ای به بررسی وضعیت وب سایت شما می پردازیم و به صورت رایگان مشاوره های جهت بهبود کسب و کارتان به شما ارائه میدهیم. وب سایت شما ویترین کاری ماست و ما بر اساس این ویترین مشتریان جدید کسب میکنیم. پس هرچه کسب و کار شما بیشتر رشد کند باعث می شود ویترین ما پر بار تر از قبل باشد و همچنین به نتیجه رسیدن یک پروژه و پیشرفت آن باعث خوشحالی گروه جیکسا می شود که در کنار شما، خالق ایده و سایت شما بوده ایم.

می توانید از طریق فرم زیر سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما بعد از بررسی برای مشاوره رایگان با شما تماس میگیرند و شما را همراهی میکنند تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

فرم ثبت سفارش